From Test-Scratch-Wiki

Revision as of 18:37, 15 August 2020 by Kenny2scratch (talk | contribs) (fix links here)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)

Scratch-wiki-FAQ logo.png
This Wiki has has multiple Homepages because it's for creating new Wikis. A Scratch Wiki Home for each language and a About/Test Scratch Wiki Home for each languages community creating that Wiki. See the FAQ for more information.
Scratch Wiki UK.png
Scratch Cat-cropped.pngСкретч ВікіGobo-cropped.png
Створена Скретчерами, для Скретчерів.
104 статті. створено від 6 грудня 2008 року

Якщо ви хочете редагувати Українську Скретч Вікі, почніть із цього коротенького посібника, а по тому ще зазирніть сюди

Скретч Новини

16 березня, 2020 року

— Оголошення

Ух! Вже 1 рік пройшов, а я так і не заходив до цієї вікі. Та ніхто й не цікавиться єю, бо українське суспільство Скретч не дуже велике. Але, я хочу продовжити роботу над Вікі, та додати багато сторінок. Побачемо, що буде далі! :D
16 січня, 2019 року

— Оголошення

Дорогі україномовні Скретчери! Українська Скретч Вікі створено нещодавно і в ній ще немає сторінок. Будь ласка допоможіть нам, приєднайтесь до Скретч Вікі. Якщо ви не знаєте, як це зробити, натисніть тут
14 січня, 2019 року

— sillystrawberry - новий куратор!

sillystrawberry був/була обраний/обрана куратором головної сторінки! Ви можете привітати sillystrawberry у його/її профілі!

Улюблені Картинки

Логотип Скретч
Scratchlogo2.png
Офіціальний логотип Скретчу з 2014 року.
Індонезійська скретч Вікі
Scratch Wiki ID.png
Логотип Індонезійської Скретч Вікі.
Зовнішній вигляд Скретч
Scratch 3.0 Prototype.png
Зовнішній Вигляд Скретчу 3.0

Улюблена Стаття

Move () Steps.png
Перемістити на () кроків (блок) це зчіплюючий блок руху. Він використовується для переміщення спрайту на задану кількість кроків вперед залежно від напряму. Один крок дорівнює одному пікселю. Стандартне значеня цього блоку - 10 кроків.

Більше...

Скретч Вікі

Скретч Вікі - це вільна, спільно створена вікі, що забезпечує інформацію про Скретч, як мову програмування, її веб-сайт, історію, та явища, що її оточують. Скретч Вікі підтримується Командою Скретч, але вона насамперед редагується Скретчерами. Скретч Вікі - це головне джерело знань про Скретч, його вебсайт, та інші явища. Українська Скретч Вікі ще дуже мала, але вона продовжує рости, та скоро повинна стати основним джерелом інформайії для україномовних Скретчерів.

Для Скретчерів, які говорять німецькою, є Німецька Скретч Вікі, доступна тут. Вона розвивається окремо від Англійскої Скретч Вікі. В ній налічується більш ніж 520 сторінок. Також є Вікі іншими мовами.

Більше...

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.