From Test-Scratch-Wiki

Scratch-wiki-FAQ logo.png
This Wiki has has multiple Homepages because it's for creating new Wikis. A Scratch Wiki Home for each language and a About/Test Scratch Wiki Home for each languages community creating that Wiki. see: FAQ
Scratch Wiki UK.png
Scratch Cat-cropped.pngСкретч ВікіGobo-cropped.png
Створена Скретчерами, для Скретчерів.
103 статті. створено від 6 грудня 2008 року

Якщо ви хочете редагувати Українську Скретч Вікі, прочитайте Інструкцію, Як Писати Статті

16 січня, 2019 року — Оголошення
Дорогі україномовні Скретчери! Українська Скретч Вікі створено нещодавно і в ній ще немає сторінок. Будь ласка допоможіть нам, приєднайтесь до Скретч Вікі. Якщо ви не знаєте, як це зробити, натисніть тут
14 січня, 2019 року — sillystrawberry - новий куратор!
sillystrawberry був/була обраний/обрана куратором головної сторінки! Ви можете привітати sillystrawberry у його/її профілі!


Логотип Скретч
Scratchlogo2.png
Офіціальний логотип Скретчу з 2014 року.
Індонезійська скретч Вікі
Scratch Wiki ID.png
Логотип Індонезійської Скретч Вікі.
Зовнішній вигляд Скретч
Scratch 3.0 Prototype.png
Зовнішній Вигляд Скретчу 3.0The shape of a Hat Block.png
Блок - частина пазлу, яка використовується для створення коду у Скретч. Блоки зчіплюються один з одним, як кубики Лего, де кожен тип данних (подія, команда, значення-репортер, буліан-репортер, або кінець скрипту) має свою власну форму, що запобігає синтаксичним помилкам. Черга зчіплених один з одним блоків називається скриптом.

Більше...Скретч Вікі - це вільна, спільно створена вікі, що забезпечує інформацію про Скретч, як мову програмування, її веб-сайт, історію, та явища, що її оточують. Скретч Вікі підтримується Командою Скретч, але вона насамперед редагується Скретчерами. Скретч Вікі - це головне джерело знань про Скретч, його вебсайт, та інші явища. Українська Скретч Вікі ще дуже мала, але вона продовжує рости, та скоро повинна стати основним джерелом інформайії для україномовних Скретчерів.

Для Скретчерів, говорящих німецькою, є Німецька Скретч Вікі, доступна тут. Вона розвивається окремо від Англійскої Скретч Вікі. В ній налічується більш ніж 520 сторінок. Також є Вікі на інших мовах.

Більше...