From Test-Scratch-Wiki

Template:Note/translate Note Примітка:

[edit] [history] [purge] Documentation Template documentation

This documentation is transcluded from Template:Ukr/Примітка/doc.

Застосування

Спосіб 1

Цей шаблон відображує позначку оповіщення та слово 'Примітка:'. За включенням шаблону може йти будь-який текст із вікірозміткою.

{{Ukr/Примітка}} Спробуй це в такий спосіб!


Note Примітка: Спробуй це в такий спосіб!

Спосіб 2

Текст примітки можна передати параметром шаблону. Застосована таблиця запобігає обтіканню графічної позначки цим текстом, якщо він займає більше одного рядка.

{{Ukr/Примітка|Ось дуже довга примітка, така довга, що напевно не вміститься в один рядок відображення. Другий рядок мав би обтікати графічну позначку, але передача тексту параметром застосовує форматування в таблиці, й кожен рядок тексту почнеться з однаковим відступом.}}


Note Примітка: Ось дуже довга примітка, така довга, що напевно не вміститься в один рядок відображення. Другий рядок мав би обтікати графічну позначку, але передача тексту параметром застосовує форматування в таблиці, й кожен рядок тексту почнеться з однаковим відступом.

Спосіб 3

Додаванням другого параметру шаблону можна змінити слово "Примітка" на необхідне дописувачу.

{{Ukr/Примітка|Ось дуже довга примітка, така довга, що напевно не вміститься в один рядок відображення. Другий рядок мав би обтікати графічну позначку, але передача тексту параметром застосовує форматування в таблиці, й кожен рядок тексту почнеться з однаковим відступом.|Бува й таке}}


Note Бува й таке: Ось дуже довга примітка, така довга, що напевно не вміститься в один рядок відображення. Другий рядок мав би обтікати графічну позначку, але передача тексту параметром застосовує форматування в таблиці, й кожен рядок тексту почнеться з однаковим відступом.

При цьому перший параметр можна не вказувати, аби дозволити, як у Способі 1, обтікання графічної позначки текстом:

{{Ukr/Примітка|2=Бува й таке}}Спробуй це в такий спосіб!


Note Бува й таке: Спробуй це в такий спосіб!

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.