From Test-Scratch-Wiki

Warning.png
Ця сторінка була зроблена автоматичним перекладом (деякий автоматичний переклад вже змінено).
Warning.png
Ця стяття ще незавершена. Долучайтесь до Скретч Вікі тут.

Кіт Скретч - талісман та офіційний персонаж Скретч. Він виступає у якості спрайту за замовчуванням при відкритті нового проекту Scratch. Це не може бути змінено. Він також є на аватарці нового користувача Скретч за замовчуванням (На попередній версії було зображено силует людини). Скретч Кіт є торговою маркою MIT і був намальований Wing Ngan. За словами члена групи Скретч, Ceebee, Скретч Кіт не має статі, а це означає, що він не є чоловіком або жінкою з точки зору статі. Проте багато користувачів, навіть члени команди Скретч, використовують чоловічі займенники для Скретч кота, особливо «він», «його».

Кіт Скретч у версії 2.0
Порівняння растрового та векторного зображень Scratch Cat

Зовнішній вигляд

Існує багато різновидів вигляду кота Скретч. Деякі нижче:

Різновиди котів Скретч

  • Растровий кіт (використовувався у Скретч 1.4)
  • Скретч 2.0 кіт
  • Оновлений Скретч 3.0 кіт (використовується сьогодні на сайті Скретч)
  • ScratchJr кіт

Використання в проектах

Понад 35 000 проектів використовують кота Скретч у своїй найбільш відомій формі (костюм під назвою "cat1-a"), що ставить його на друге місце за найбільш часто використовуваним зображенням Scratch починаючи з Scratch 1.3. Це, швидше за все, тому, що він є спрайтом за замовчуванням при створенні нового проекту, або тому, що Скретч Кіт є символом Scratch.

Зображення часто використовується в якості оповідача для проекту (зокрема, проектів підручника), оскільки кіт Скретч дуже відомий. Він також часто використовується як репортер у проектах стилю ток-шоу. Але, звичайно, він використовується і в багатьох інших випадках.

Ремейки Скретч-кота

Скретч Кіт також служить як окремий вид і може бути перероблений. Деякі ремейки перефарбовували кота і додали деякі унікальні деталі. Скретч Кіт був перероблений на "оригінальних персонажів" і персонажів з засобів масової інформації, подібний до того, що Кірбі, Йоші і Жада мають свої власні види, які схожі на них.

Видалені проекти

Раніше,коли користувач намагався переглянути проект, який було видалено командою "Скретч", він бачив анімацію "Скретч кота", під якою пояснювалося, що проект не підходить для всіх членів Скретч-спільноти, тому був видалений. Тим не менш, це було замінено на просту сторінку "Цей проект було видалено", без анімації взагалі.

Ескіз нерухомого зображення з анімації є у всіх проектів, видалених у час Скретча 1.4 або пізніше.

_meow_ Скретч-зображення кота

Якщо користувач введе у коментарі текст _meow_, він перетвориться на емодзі у вигляді голови Скретч кота. Це зображення стало популярним у вересні 2011 року.

Відтоді, як це стало популярним, було відправлено багато спам-повідомлень у коментарях. Деякі Скретчери використовують їх для нагородження кого-небудь, якщо вони зробили велику роботу або працювали дуже важко, але деякі просто писали "_meow_" знову і знову. Це може ускладнити читання коментарів разом з іншими речами. Це заважає деяким людям і не схвалюється.

Неможливо підключитися до сервера

Коли зроблена спроба доступу до сторінки, яка не існує, на веб-сайті Скретч, з'являється сіра картинка кота Скретч, і на екрані з'являється повідомлення "404". (Потім це було замінено зображенням персонажу Giga). Але це зображення все ще використовується в Помилці 403, коли один намагався отримати доступ до обмеженої сторінки. Модифіковане зображення з посміхаючимся котом Скретч все ще використовується.

Сірий кіт Скретч що з'являється, якщо сторінка не знайдена.

Інші форми

Neigh Поні

«Neigh Pony» - один з талісманів квітня 2012 року. У День Дурня 2012, команда Scratch розповсюдила чутки, що Scratch 2.0 буде перейменовано в Neigh, а Scratch Cat буде замінений Neigh Pony. Neigh Pony має декілька схожість з Scratch Cat, включаючи присутність вусів і білих і помаранчевих кольорів Scratch. Ця форма повинна бути пародією на персонажів з My Little Pony: Дружба - це магія.

«Neigh Pony» - один з талісманів квітня 2012 року.

Scratch Cat Jr

Дивіться також

Довідка

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.