From Test-Scratch-Wiki

Встановлення захисту сторінки – проста операція, але вона вимагає дозволів адміністратора.

Адміністратор може встановити захист сторінки, натиснувши пункт меню "Protect" і додавши короткий коментар щодо причини цього. Зняття захисту відбувається натисканням пункту "Change protection".

Коли захищати сторінку?

Є декілька поширених причин встановлення захисту на певну сторінку.

  • Вандалізм (тобто зміни, які не мають на меті покращити вміст) цієї сторінки може заподіяти дуже велику шкоду. Так, це може бути початкова сторінка вікі, з якої читач починає свою тутешню подорож.
  • Сторінка систематично стає об'єктом вандалізму. Це зазвичай не випадок Скретч вікі, оскільки тут редагування дозволене лише авторизованим користувачам.
  • Сторінка стала об'єктом війни редагувань. Кілька груп з різним (часто протилежним) баченням статті щиро намагаються покращити цю статтю. Причина наразі неактуальна у Скретч вікі за такої обмеженої спільноти дописувачів.

Але є так само багато причин відмовитися від встановлення захисту на сторінку. Головна з них – обмеження вповільнює розвиток проєкту в цілому й покращення захищеної сторінки зокрема. Адміністратор має приймати рішення щодо захисту сторінки з усією відповідальністю.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.