From Test-Scratch-Wiki

Список спостереження (англ. watchlist) – це перелік сторінок вікі, зміни яких користувач хоче відслідковувати. Власний список спостереження доступний кожному авторизованому користувачу. Його можна змінювати вручну, а залежно від особистих налаштувань він може змінюватися автоматично при редагуванні сторінок. Користувач не може побачити чужий список спостереження.

Робота зі списком спостереження

Список спостереження можна переглядати, вилучати з нього сторінки й додавати їх. Прямі посилання для керування списком спостереження знаходяться в твоїх налаштуваннях в розділі "Watchlist", а також на спеціальній сторінці перегляду цього списку.

Додавання сторінок

Ти можеш додати до свого списку спостереження будь-яку переглядувану сторінку, натиснувши в меню під олівцем пункт Watch. В особистих налаштуваннях можна також ввімкнути автоматичне додавання сторінок до списку спостереження за певних дій – редагування, перейменування, патрулювання тощо.

Вилучення сторінок

Вилучити сторінку зі списку спостереження вручну можна аналогічно її додаванню. При перегляді сторінки, яка знаходиться у твоєму списку спостереження, пункт меню під олівцем "Watch" замінений на Unwatch. Натисни цей пункт, аби прибрати цю сторінку з твого списку спостереження.

Безпосереднє редагування списку спостереження доступне на сторінці твоїх особистих налаштувань.

Перегляд списку

Перейти до перегляду списку спостереження можна, обравши у верхньому меню під твоїм ім'ям користувача пункт Watchlist або зайшовши на спеціальну сторінку Special:Watchlist. Окремі особисті налаштування впливатимуть на інформацію, відображувану на сторінці списку спостереження.

Вплив списку спостереження

При перегляді списку нових редагувань назви сторінок, присутніх у твоєму списку спостереження, відображуються напівжирним шрифтом.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.