From Test-Scratch-Wiki

Маєш якісь знання про Скретч і бажання ними поділитися, але не бачиш сторінки у Скретч вікі, яка би пасувала за темою? Якщо так, ти завжди можеш створити нову сторінку.

Спочатку упевнися, що за твоєю темою точно немає сторінки. Назва може бути не такою самою, а схожою. Якщо знаходиш сторінку, на якій дотично згадується твоя тема, маєш два варіанти: або доповнити ту сторінку, або створити на ній посилання на нову статтю, яку ти збираєшся наразі створити.

Створення сторінки

Створити нову статтю можна так:

Спосіб 1

  1. Набери в адресному рядку твого браузера адресу http://test.scratch-wiki.info/wiki/ (це адреса сайту Тестової Скретч вікі) і додай до неї префікс Ukr: та повну назву нової сторінки. Тебе буде спрямовано на сторінку з таким текстом:
    Зараз на цій сторінці нема тексту. Ви можете пошукати цю назву на інших сторінках, пошукати в журналах або створити сторінку з такою назвою.
  2. Натисни "Create" в меню під олівцем або посилання в тексті "створити сторінку з такою назвою".
  3. Починай редагування!

Спосіб 2

  1. За допомогою вікна пошуку ліворуч від олівця, пошукай точну назву сторінки, яку слід створити. Вона обов'язково має починатися з префіксу Ukr:.
  2. На сторінці результатів пошуку натисни Створити сторінку PAGENAME у цьому вікіпроекті!
  3. Починай редагування!

Назва нової статті

Оскільки Тестову Скретч вікі використовують одразу кілька мов, важливо тримати дані кожної мови окремо та в організованому вигляді. Коли створюєш нову сторінку, її назва завжди має починатися з префіксу коду мови, в нашому випадку Ukr:. Ось так:

Ukr:Назва нової статті

Приміром (такі статті вже існуть в українській Скретч вікі):

Ukr:Блок

Ukr:Сцена

Редагування сторінки

Початкові знання про те, як редагувати сторінку, ти можеш отримати тут:

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.