From Test-Scratch-Wiki

Повернутися на головну сторінку

Warning.png

Будь ласка, прочитайте цю статтю, перш ніж редагувати сторінки у Українській Скретч Вікі!

Основна Інструкція

Перед тим, як редагувати інформацію у Скретч Вікі, ви повинні знати, як це робити. Будь ласка, уважно прочитайте правила нижче і слідуйте їм, коли будете писати або редагувати статтю.

Інструкція по написанні/редагуванні статті

 • Посилайтеся на оригінал перекладу! Це дуже важливо, бо це є правилом усієї Скретч Вікі. Будь ласка, у кожній статті пишіть:
  {{:Eng:(Оригінал англійської сатті)/translate}}
  Це треба, щоб люди бачили аналог ціеї статті на інших мовах. Ось приклад, якщо йдеться прр статтю "Кіт Скретч":
  {{:Eng:Scratch Cat/translate}}
  Після цього вам треба вказати посилання на ваш переклад у оригіналі. Для цього зайдіть на Eng:Оригінальна_Стаття/translate, відредагуйте її, додавши |Ukr=Українська_Версія_Статті у список всіх мов, наприклад, якщо йдеться про кота Скретч, перейдіть на Eng:Scratch Cat/translate, та відредагуйте цю статтю, додавши |Ukr=Кіт_Скретч у список всіх мов. Якщо виникли питання, зв'яжіться з нами
 • Не користуйтесь перекладачем. Будь ласка, переписуйте статті власно, не користуючись автоматичним перекладом. При знаходженні статті з автоматичним перекладом, на неї буде «повішена» така табличка:
Warning.png
Ця сторінка була зроблена автоматичним перекладом (деякий автоматичний переклад вже змінено).
 • Намагайтесь не допускати граматичних та пунктуаційних помилок у реченні. Граматичні помилки часто з'являються при неуважності редагувача або його незнань української мови, а помилки в реченні - часто при автоматичному перекладі. Будьте уважні та намагайтесь не допускати помилок.
 • Правильно оформлюйте статті. Зайве форматування або його відсутність - це неправильно. Така стаття буде помічена табличкою:
Warning.png
Ця сторінка потребує переробки в оформленні.
 • Посилайтеся на джерела інформації, яку ви пишете у статті. Для цього напишіть:

<rеf>посилання на джерело</rеf>

Якщо ви побачили статтю з помилками, відредагуйте цю статтю. Якщо ви побачили статтю з автоматичним перекладом, без посилань на джерела або з неправильним оформленням, зв'яжіться з нами!

Як оформлювати

Щоб дізнатися, як оформлювати статті, прочитайте Ukr:Оформлення.