From Test-Scratch-Wiki

Вилучення сторінки – поста операція, яка потребує дозволів адміністратора.

Крім цього, адміністратор може діяти як і звичайний користувач: запропонувати вилучення сторінки.

Перед вилученням

Адміністратор має розуміти загальні поради щодо вилучення сторінок. Зокрема, мати на увазі, що вилучення далеко не завжди є найкращим способом, часто створення перенаправлень краще.

До вилучення слід перевірити такі речі:

  • Застосуй інструмент "What links here" бічної панелі. Це одразу дасть інформацію про важливість сторінки (чим більше на неї посилань, тим вона важливіша й глибше вкорінена у вікі). Якщо ти вилучиш сторінку, всі ці посилання перетворяться на червоні. Тому слід змінити всі такі посилання відповідним чином. Краще зробити це до вилучення – або власноруч, або попросити інших представників спільноти.
  • Прочитай історію сторінки та сторінку обговорення цієї статті. Хто запропонував вилучення? Чи були незгодні з такою дією? Чи закінчилося відповідне обговорення? Чи дописувачі мали досить часу, аби взяти участь в такому обговоренні? Чи не постраждала сторінка від вандалізму щойно перед тим, коли її запропонували на вилучення?

Витрачуваний на ці з'ясування час може різнитися залежно від розміру спільноти дописувачів і очевидності потреби у вилученні цієї сторінки. Пам'ятай, що відновити вилучену сторінку може лише адміністратор, а для звичаних дописувачів вона видаватиметься втраченою назавжди.

Застосування вкладки "Delete"

При наявності довзолу на вилучення дописувачу відображується нагорі кожної сторінки посилання "Delete". Натисни його для вилучення сторінки, надай причину вилучення "Reason:" й підтверди дію. Після виконання запис про неї з'явиться у відображенні нових змін та в журналі вилучень.

Відновлення сторінки

Аби відновити вилучену сторінку, слід знати її точну назву. Цю назву можна відшукати в журналі вилучень. За наявності дозволу ти побачиш там посилання "Undelete $1 edits" та "View $1 deleted edits". Обери версію, яку слід відновити.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.