From Test-Scratch-Wiki

Сторінка користувача містить інформацію про користувача (дописувача) вікі. Знайди власну сторінку користувача тут.

Щойно ти отримуєш підтверджений обліковий запис на Тестовій Скретч вікі, ти можеш створити власну сторінку користувача. Перейти до неї можна із меню нагорі праворуч, натиснувши назву твого облікового записа й ще раз обравши її в розкритому меню. Важливіше, що інші дописувачі зможуть побачити посилання на твою сторінку в різноманітних місцях, – це полегшує спільну роботу над вікі. Так, посилання створюються при генерації спеціальних сторінок "Recent changes" та "Page history" (див. Help:Tracking Changes). Ти також можеш додавати посилання на свою сторінку, що зазвичай використовується на сторінках обговорення, коли ти підписуєшся.

Що писати на власній сторінці користувача

Сторінки користувача мають всі ті самі можливості, що й звичайні сторінки статей вікі. Це сторінка про тебе, тож зазвичай тебе не обмежують правилами щодо її змісту чи вигляду. Це спосіб, в який інші члени спільноти щось дізнаються про тебе, аби тісніше співпрацювати. Розглядай її як сторінку твого “профіля” – короткого автобіографічного нарису. Можеш вказати, звідки ти, чим займаєшся чи де працюєш. Також можеш розповісти про твої інтереси щодо Скретч і, можливо, коротко описати зроблений внесок чи в якій тематиці ти плануєш його робити.

Користувацька пісочниця/область розробника

Можеш використовувати власну сторінку як пісочницю. Область для перевірки твоїх ідей без втручання в основний простір назв вікі (див. Довідка:Простори назв). Якщо адміністратором дозволені підсторінки, можеш створювати їх на власній сторінці користувача. Але не витрачай забагато зусиль на облаштування особистої області у вікі, краще редагуй її статті.

Користувацькі сторінки інших

Як згадано вище, ти зустрічатимеш посилання на сторінки дописувачів в різноманітних місцях вікі. Майже напевно вони будуть і на сторінках обговорення, а ось у статтях вікі радше за все їх не має бути. Якщо тобі все-таки трапиться таке посилання, що не має стосунку до змісту статті, прибери його чи, якщо не вистачає прав, попроси інших це зробити.

Внесок користувача

При перегляді сторінки користувача, власної чи чиєїсь іншої, на бічній панелі в розділі “Tools” з'являється додаткове посилання “User contributions". Воно надає тобі доступ до переліку всіх редагувані вікі, зроблених цим дописувачем. Так ти можеш зробити оцінку активності користувача або відслідкувати його редагування та виправити їх у разі, коли користувач робить багато помилок.

Редагування сторінки іншого користувача

Main page: Scratch Wiki:Userspace

Редагування іншої сторінки користувача, окрім власної, заборонено як правилами, так і традиціями вікі. Виняток дозволяється лише коли слід видалити вміст, що відкрито протирічить Community Guidelines або ж коли власник сторінки надав тобі такий дозвіл.

Сторінка обговорення користувача

Main article: Довідка:Сторінки обговорення#Обговорення користувача

Як і будь-яка звичайна сторінка вікі, кожна сторінка користувача має пов'язану із нею сторінку обговорення – "User talk". Ця сторінка обговорення особлива тим, що на ній можна залишати повідомлення цьому користувачеві; рушій попередить його про наявність нових повідомлень при вході до системи.

Посилання на сторінку користувача

Аби вставити посилання на власну сторінку того користувача, який натискатиме посилання, напиши [[Special:MyPage]]. Приміром, ось посилання на твою сторінку користувача.

Користувацький простір назв

Можеш створювати сторінки, які інші дописувачі не зможуть редагувати, у власному користувацькому просторі назв. Це може бути вдалим місцем для розташування особистої пісочниці. Звісно, доступ до її редагування матимуть адміністратори, редактори вікі та ті дописувачі, яким ти надаш такий дозвіл.

Як посилатися на ці сторінки?

Внутрішнє посилання на сторінки в твоєму користувацькому просторі назв має виглядати так: [[User:YOURUSERNAMEHERE/PAGETITLEHERE]].

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.